Data Trukmė Kaina    
2015-03-30 12d  / 10n nuo 1086,08 EUR Užsakyti Užklausti
2015-04-06 12d  / 10n nuo 1086,08 EUR Užsakyti Užklausti
2015-04-13 12d  / 10n nuo 1086,08 EUR Užsakyti Užklausti
2015-04-20 12d  / 10n nuo 1086,08 EUR Užsakyti Užklausti
2015-04-27 12d  / 10n nuo 1086,08 EUR Užsakyti Užklausti

Kelionės programa

Pažintinė-poilsinė kelionė „ŽEMĖ, TABAKAS ir SAULĖ“ nuo 3390 Lt 981,81 Eur!

Kelionės datos: 2014 m. rugsėjo 2, 9, 16, 23, 30 d.; spalio 7, 14, 21 d.; lapkričio 3, 10, 17, 24 d.; gruodžio 1, 8, 15, 22, 29 d.; 2015 m. sausio 5, 12, 19, 26, d.; vasario 2, 9, 16, 23 d,.; kovo 2, 9, 16, 23, 30 d.; balandžio 6, 13, 20, 27 d.

Kelionės trukmė 12 dienų / 10 nakvynių (Havana – 3 n.; Trinidadas – 2 n.; Varaderas – 5 n.)

 
Kelionės programa

1 diena. Vilnius–Havana (La Habana)
Skrydis Vilnius–Europos miestas–Havana. Atvykimas į Havaną. Pasitikimas oro uoste, pervežimas ir pasirinktos kategorijos viešbutyje. Nakvynė.

2  diena. Havana
Pusryčiai. Apžvalginė ekskursija po Havaną. Apsilankysite El Moro-Cabana apžvalgos aikštelėje. Ekskursija pėsčiomis po istorinį Havanos centrą: Plaza de Armas aikštė, Oficios gatvė, Pranciškaus Asyžiečio aikštė ir kt. 1982 m. Havanos senamiestis buvo įtrauktas į Pasaulio paveldo sąrašą. Apsilankymas romo muziejuje, degustacija. Vėliau praeisite iki viešbučios „Ambos Mundos“, kuriame gyveno Ernestas Hemingvėjus, Katedros aikšte iki garsiojo „Bodeguita del Medio” baro. Galėsite pasigrožėti miesto panorama: Revoliucijos muziejus, Centrinis parkas, Didysis Havanos teatras, Kapitolijus, garsioji Malekono krantinė ir kt. Pietūs restorane. Apžvalginės ekskursijos tęsinys po šiuolaikinę Havaną: Revoliucijos aikštė, universitetas ir kt. Laisvas laikas. Vakarienė restorane. Nakvynė.

 
3 diena. Havana–Vinalės slėnis (Vinales)–Havana
Pusryčiai. Ekskursija po vaizdingąjį Vinalės slėnį, esantį Pinar del Rijaus provincijoje, kurioje auginamas geriausias pasaulyje tabakas. Apsilankymas tabako fabrike. Vėliau sustojimas „El Paraiso“ ūkyje, kuriuose galėsite susipažinti su kasdieniniu vietinių žmonių gyvenimu, įvertinti jų svetingumą ir nuoširdumą. Apsilankymas „Cueva del Indio“ olose, kur galėsite paplaukioti laiveliu požeminėje upėje.. Pietūs restorane. Sustojimas prie garsiosios „Priešistorinės freskos“, nutapytos ant 120 m aukščio uolos šlaito. Pakeliui foto pauzė – sustojimas Los Jazmines apžvalgos aikštelėje. Sugįžimas į viešbutį. Vakarienė, nakvynė.

4 diena. Havana–Gvama (Guama)–Sienfuegosas (Cienfuegos)–Trinidadas (Trinidad)
Pusryčiai. Išvykimas į Trinidadą. Pakeliui sustojimas „Fiesta Campesina“ žemės ūkio fermoje, kurioje susipažinsite su  Sapatos (Zapata) pusiasalio gamta ir gyvūnija. Atvykimas į Sienfuegosą. Pietūs restorane. Pasivaikščiojimas pagrindinėmis miesto gatvėmis. Miestą įkūrė prancūzai, todėl  jis nepanašus į kitus Kubos miestus.  Skiriasi savo idealia simetrija, neoklasicizmo stiliaus pastatais, ilgu pėsčiųjų bulvaru. Pasivaikščiojimas Chosė Marti parke, apžiūrėsite Valjės rūmus, Tomas Terry teatrą ir kt. Atvykimas į Trinidado apylinkes. Apgyvendinimas viešbutyje COSTA SUR. Vakarienė, nakvynė.

5 diena. Trinidadas
Pusryčiai. Apžvalginė ekskursija po Trinidadą. Miestą XVI a. įkūrė ispanų kolonizatoriai. Trinidadas įtrauktas į pasaulio paveldo sąrašą. Istorinis miesto centras: pagrindinė aikštė, neoklasicizmo stiliaus Švenčiausiosios Trejybės bažnyčia su unikaliu altoriumi, grafo Bruneto rūmai, kuriuose įsikūręs  Romantizmo muziejus ir kt. „La Canchanchara“ bare paragausite garsiojo kanšačara kokteilio. Pietūs restorane. Laisvas laikas. Vakarienė, nakvynė.

6 diena. Trinidadas –Santa Klara (Santa Clara)–Varaderas
Pusryčiai. Išvykimas į Varaderą. Pakeliui sustojimas Santa Klaroje ir apsilankymas Če Gevaros memoriale. Apžvalginė  ekskursija po miestą. Pietūs restorane. Atvykimas į Varaderą, pasirinktos ketegorijos viešbutyje. Vakarienė. Nakvynė. 

7–10 diena. Varaderas
Pusryčiai. Poilsis prie vandenyno. Pietūs. Vakarienė, nakvynė.

11 diena. Varaderas–Havana–Vilnius
Pusryčiai. Išvykimas į Havanos oro uostą. Skrydis į Vilnių.

12 diena. Vilnius
Atvykimas į Vilnių.

 
Kelionės kaina
 
Kategorija C (Havana – Hotel Presidente; Trinidadas  –  Costa Sur/Ancon Hotel; Varadere – Sirenas Coral)

nuo 3490 Lt 1010,77 Eur
 
Kategorija A (Havana – Melia Habana; Trinidadas – Brisas Trinidad del Mar/La Ronda; Varadere – Melia Varadero)

3960 Lt 1146,90 Eur
 
Į kaina įskaičiuota:
 • sutikimas, pervežimas oro uostas–viešbutis–oro uostas;  
 • 5 nakvynės pasirinktos kategorijos viešbučiuose su pusryčiais turo metu;
 • maitinimas turo metu: 5 pietūs, 4 vakarienės, maitinimas viešbutyje Trinidade „viskas įskaičiuota“;
 • 5 nakvynės pasirinktos kategorijos viešbutyje  Varadere su maitinimu „viskas įskaičiuota“ poilsio metu;
 • ekskursijos pagal programą; 
 • rusakalbio gido paslaugos.

Papildomos išlaidos:

 • skrydis Vilnius–Havana–Vilnius;
 • medicinos išlaidų draudimas;
 • Kubos viza (turisto kortelė) – 130 Lt 37,65 Eur;
 • išvykimo mokestis, mokamas oro uoste – 25 konvertuojami Kubos pesai;
 • turo metu: gėrimai pietų ir vakarienės metu;
 • arbatpinigiai vairuotojui, gidui ir kt.
Pastabos

Kainos nurodytos vienam asmeniui dviviečiame kambaryje.
Pateikiama galima mažiausia šios kelionės kaina, konkreti kelionės kaina priklauso nuo pasirinktos kelionės datos (poilsio sezono), viešbučių ir paslaugų kainos, valiutų kursų svyravimo.
Dėl kitų kainų prašome teirautis tel. (8 5)  249 78 78; mob. 8 620  88 506; 8 614  88 055.
Minimalus keliaujančiųjų skaičius – 2.
Lankytinų objektų eiliškumas ir laikas gali keistis.
Šią kelionę organizuoja Kelionių organizatorius VEGATURAS.
Kelionę įsigyti galima mūsų biure Lukiškių g. 5-204, Vilniuje arba nuotoliniu būdu.

Maršrutas

Apie šalį

  


Geografinė padėtis. Kuba – tai Karibų jūros baseino valstybė. Kubos salyno sudėtyje yra apie 1600 mažesnių ir didesnių salų, iš kurių dvi priklauso Didžiųjų Antilų salų grupei – tai Kubos ir Chuventudo salos. Pietuose Kubos krantus skalauja Karibų jūra, pietvakariuose – Jukotano sąsiauris, rytuose – Vėjų sąsiauris, skiriantis nuo Haičio salos, šiaurėje – Floridos sąsiauris, skiriantis JAV Floridos valstijos.

Plotas. Šalies plotas 110860 kv. km.

Klimatas. Kuba – tropikų šalis ir 330 dienų per metus čia šviečia saulė. Vidutinė metinė temperatūra – apie 25,5 º С. Šalčiausias mėnuo – sausis, vidutinė temperatūra 21 º С, o šilčiausias – liepa, vidutinė temperatūra apie 30 º С. Vandens temperatūra prie kranto – žiema 25 º С, o vasara – 28 º С.

Sostinė. Havana.

Politinė sistema. Šalies pavadinimas – Kubos respublika. Kuba yra socialistinė valstybė, parlamentinė respublika. Šalį nuo 1959 metų valdo Fidelis Kastro, pirma kaip premjeras, o nuo 1976 metų - kaip valstybės ir ministrų tarybų prezidentas. Jis taip pat ir komunistų partijos pirmasis sekretorius bei karo pajėgų vadas.Šalis suskirstyta į 14 provincijų ir Havanos administracinį vienetą.

Gyventojai. Kuboje gyvena apie 11,4 milijonų žmonių. Dvi pagrindinės etninės grupės: mulatai – 51 % ir europiečiai – 37 %, taip pat afrikiečiai – 11 %, kiniečiai – 1 %.

Kalbos. Oficiali kalba – ispanų.

Religija. Kuboje religija atskirta nuo valstybės. Gyventojai gali laisvai rinktis religiją. Plačiausiai paplitusi krikščionybė. Čia yra daug veikiančių bažnyčių, kurios turi didelę architektūrinę ir meninę vertę - tai Havanos katedra, šv. Angelo bažnyčia ir kitos.

Valiuta. Kubos pesas = 100 sentavų. Nuo 2004 metų, kuomet buvo uždraustas JAV doleris,  šalies pinigų rinkoje egzistuoja nekonvertuojamas pesas, skirtas vidiniams atsiskaitymams, ir konvertuojamas pesas, skirtas atsiskaitymams su užsienio turistais. Vienas toks pesas prilygintas 1 JAV doleriui.

Laikas. Laiko juosta UTC-5, vasaros laikas UTC-4.

Transportas. Kuboje nepatartina naudotis visuomeniniu transportu, nes paslaugų lygis yra labai žemas. Turistams Kuboje yra specialūs, turistiniai taksi. Taksi galima užsakyti iš bet kurio viešbučio. Šių mašinų maršrutai pastoviai yra kontroliuojami, kas padeda užtikrinti keleivių saugumą.
 
Papildoma informacija :
 
Sveikata. Povojingų vabzdžių ir gyvūnų įkandimai Kuboje Jūms beveik negresia. Bet maudytis neįrengtame paplūdimyje pavojinga. Jūros dugnas gali būti pilnas aštrių koralų nuolaužų ir jūros ežių. Labai pavojingos gali būti medūzos “portugališkas laivelis”, kurias vasara vėjai kartais atplugdo prie kranto. Rykliai ir kitos didelės žuvys Jūms negresia, nes paplūdimiai apsupti koraliniais rifais ir neprieinami stambioms žuvims. Didžiausias pavojus Kuboje – tai saulė. Nudegimus nuo saulės galima gauti net ūkanotą dieną, todėl būtina naudotis kremais nuo saulės su aukštu apsaugos lygiu.
Vandenį iš čiaupo gerti nerekomenduojama. Pirkite mineralinį vandenį.

Kubos virtuvėNacionalinės virtuvės pagrindą sudaro sezoniniai vaisiai, kepta kiauliena, ryžiai “kongri” – balti ryžiai su juodosiomis pupelėmis, manioka su česnakų-citrinų padažu, daržovės, jūros gėrybės, naminiai desertai.

Kubos savitumas. Šalies savitumu - la cubania – saloje su pasididžiavimu vadina būdingus vietiniems gyventojams bruožus ir šalies kultūros įpatumus. Į šią sąvoką įeina kubiečių išvaizda, susiformavusi iš dvejų pagrindinių tautų bruožų - ispanų ir afrikiečių, ir jų linksmas charakteris. Kubos gyventojai visada pasiruošę šypsotis, labai svetingi, malonūs. Greita ispanų kalba pripildyta idomių, kartais netikėtų posakių. Kubiečiai labai drąsūs, kilnūs, jų charakteryje jungiasi žmogaus savigarbos principai ir meilė Tėvynei. Kubiečiai veržlūs, pašaipūs ir labai aistringi.

Arbatpinigiai. Kuboje įprasta mokėti arbatpinigius 5-15% nuo sąskaitos. Nešikui, viešbučio kambarinei duodamas 1 USD.

Nuotraukos. Negalima fotografuoti karinę techniką, kariškius, pramonės įmones. O vietiniai gyventojai, atvirkščiai, labai mėgsta fotografuotis. Bet visada reikia paklausti jų leidimo.
 

Kelionės ir kainos

Pavadinimas Trukmė Data Kaina  
Kuba - Mini Kuba ir poilsis Varadere 12d  / 10n 2015-03-31
Visos datos ir kainos
2015-04-07 nuo 854,38 EUR
2015-04-14 nuo 854,38 EUR
2015-04-21 nuo 854,38 EUR
2015-04-28 nuo 854,38 EUR
nuo 912,30 EUR Užsakyti Užklausti
Kuba - Pažintis su Kuba ir poilsis Kajo Santa Marijos saloje 12d  / 10n 2015-03-29
Visos datos ir kainos
2015-04-05 nuo 1100,56 EUR
2015-04-12 nuo 1100,56 EUR
2015-04-19 nuo 1100,56 EUR
2015-04-26 nuo 1100,56 EUR
nuo 1100,56 EUR Užsakyti Užklausti
Kuba - Per visą Kubą ir poilsis Varadere 15d  / 13n 2015-03-30
Visos datos ir kainos
2015-04-06 nuo 1332,25 EUR
2015-04-13 nuo 1332,25 EUR
2015-04-20 nuo 1332,25 EUR
2015-04-27 nuo 1332,25 EUR
nuo 1332,25 EUR Užsakyti Užklausti
Kuba - Žemė, tabakas, saulė 12d  / 10n 2015-03-30
Visos datos ir kainos
2015-04-06 nuo 1086,08 EUR
2015-04-13 nuo 1086,08 EUR
2015-04-20 nuo 1086,08 EUR
2015-04-27 nuo 1086,08 EUR
nuo 1086,08 EUR Užsakyti Užklausti
Kuba – poilsis VARADERE tik nuo 1100 Lt 318,58 Eur! 12d  / 10n Pasirinktinai nuo 318,58 EUR Užsakyti Užklausti
Kuba - vestuvės MELIA viešbučių tinklo viešbučiuose 12d  / 10n Pasirinktinai nuo 2380 EUR Užsakyti Užklausti
Kuba – simbolinė vestuvių ceremonija MELIA tinklo viešbučiuose 12d  / 10n Pasirinktinai 2180 EUR Užsakyti Užklausti